FORGOT YOUR DETAILS?

BİZ KİMİZ

Omedyafilm uzaktan kumandalı havadan video çekimi ve fotoğrafçılığının önde gelen firmalarından biridir. Havadan Drone Çekimleri konusunda firmamız uzun yılların deneyimine sahiptir.

Omedyafilm, 10 yıllık film yapımının ve Havadan video çekim uzmanlığının bir karışımıdır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen tüm yasal mevzuatlara uygun olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Hem hava çekim araçlarımız hem de hava çekim operatörlerimiz SHGM kayıtlıdır ve gerekli sertifikalara sahiptir. Havadan çekimlerimiz, Film ve TV sektörü, etkinlik organizasyonları, gayrimenkul şirketleri ve çeşitli orta ve küçük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. İnşaat endüstrisinin tüm alanlarında, Otoyol ve gölet inşaatlarından, Fabrika çekimlerine kadar Havadan 4K Çekim ve Ultra Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

Yüksek çözünürlüklü Havadan fotoğraf ve UHD çekimler ile Omedyafilm, 10 yılı aşkın tecrübesi ile Ankara'da drone hava film ve fotoğrafçılığının önde gelen sağlayıcısıdır. Omedyafilm olarak En son teknolojiyi kullanıyoruz.  Yaratıcı ve yetenekli ve sürekli gelişen bir ekiple çalışıyoruz. Hepimiz heyecanlı, hevesli ve tutkulu işçileriz... Omedyafilm Profesyonel müşteriler için yüksek teknolojiye sahip havadan çekimler ve üretim hizmetleri sunan Ankara merkezli bir video üretim şirketidir.

Havadan Çekim İstek Formu

TOP
× whatsapp iletişim